نبش سایدینگ مسکونی

دو ساعت گشت دریایی با موزیک و غذا
در کشتی تفریحی اوستا 5 کیش

کشتی تفریحی اوستا 5 کیش ، با عظمت ترین و زیباترین کشتی تفریحی کیش است که لاکچری ترین و بزرگترین عرشه کشتی تفریحی حال حاضر جزیره کیش را دارا می باشد 
در گشت دریایی کشتی اوستا 5 ، علاوه بر اجرای برنامه های شاد و موزیک زنده در سالن اصلی و عرشه کشتی ، پذیرایی در سانس های ظهر تا عصر  در وعده نهار و در سانس های غروب تا شب در وعده شام صورت می گیرد . 

اجرای موزیک های شاد بندری با سازهای کوبه ای و نی عنبان در عرشه کشتی و دارا بودن امکاناتی نظیر کافی شاپ ، لوکیشن های زیبای عکس و همچنین عکاس مجرب در این کشتی برای لذت بیشتر از گشت و همچنین ثبت خاطره از آبهای نیلگون خلیج فارس برای مسافران فراهم گردیده است .

سفر 2 ساعته دریایی با پذیرایی و موزیک زنده

هر تفریحی در کیش ، خصوصیات و شرایط خودش را دارد و تفریحی که در همه زمینه ها پیشتاز باشد ، نیاز به بررسی و استعلام از استفاده کنندگان و مسافران دارد .
کشتی تفریحی اوستا 5 کیش ، طی سالیان گذشته تا به امروز بیشترین رضایت در بین مسافران را داشته است 

 • برنامه های عالی و شاد
 • اجرای برنامه در عرشه و سالن
 • مجهزترین و بزرگترین عرشه در کیش
 • مدیریت و پرسنل عالی و خوش برخورد
کشتی تفریحی اوستا 5 کیش

در کشتی اوستا 5 کیش ، شما می توانید در بخشی از سفر دریایی خود ، به روی عرشه کشتی بروید و از زیبایی های خلیج همیشه فارس عکس سلفی و یادگاری بگیرید ؛ لوکیشن زیبا و امکانات مناسب بر روی عرشه نظیر کافی شاپ ، اجرای موزیک و عکاس حرفه ای ، خاطره خوش از سفر دریایی تان با اوستا 5 در ذهن و خاطرتان خواهد گذاشت .

اجرای برنامه و استندآپ

حضور هنرمندان توانمند کشور در کشتی اوستا 5 شما را ساعاتی شاد و مفرح خواهد ساخت و علاوه بر سیاحت و گشت و گذار دریایی ، با اجراهای موزیک شاد و با حضور خوانندگان ارزنده و همچنین اجرای استنداب شاد توسط کمدین های شناخته شده کشور ، کشتی اوستا 5 در لیست و سبد سفرهای بعدی تان به کیش قرار خواهد گرفت .

کشتی اوستا 5 کیش

 • شاد و مفرح

  01

  اجرای برنامه های شاد و مفرح در گشت دریایی دو ساعته و لذت تهیه عکس سلفی و دیدن زیبایی های خلیج فارس

 • پذیرایی شام و یا نهار

  02

  در کشتی اوستا 5 شما یک وعده غذایی مهمان این کشتی زیبا خواهید بود که در سانس روز به عنوان نهار و در سانس غروب و شب به عنوان شام دریافت خواهید کرد

 • بندرگاه کیش محل قرار

  03

  بندرگاه جزیره زیبای کیش محل سوار شدن به کشتی تفریحی اوستا 5 است که هر راننده تاکسی در کیش شما را به این محل خواهند رساند ولی دقت کنید که حداقل نیم ساعت پیش از ساعت بلیط شما لازم است در بندرگاه حضور داشته باشید.

X